Palume lastevanematel, kes soovivad, et Kehtna vald korraldaks 2018/19. õppeaastal nende lastele transporti Kehtna valla põhikooli ja tagasi koju, oma soovist vallavalitsusele teada anda. Sama kehtib ka nende laste puhul, kes on seni kasutanud valla poolt korraldatud (tasutud) õpilastransporti.

Palume vanemal esitada kirjalik avaldus hiljemalt 20. juuniks 2018 kas e-kirjaga: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tuua/saata Kehtna vallavalitsusele aadressil Pargi 2, Kehtna või anda avaldus oma lapse klassijuhataja kätte.

Link Kehtna valla kodulehele:

https://kehtna.kovtp.ee/uudised-ja-teated/-/asset_publisher/AqWxhiNBo6Dk/content/teade-kehtna-valla-pohikooli-lastevanematele-kelle-lapsed-kasutavad-kooli-transpordiks-valla-opilasliine-voi-uhistransporti-?redirect=https%3A%2F%2Fkehtna.kovtp.ee%2Fuudised-ja-teated%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_AqWxhiNBo6Dk%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-2%26p_p_col_count%3D1