Rapla maakonna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlused

Rapla maakonna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel võistlesid väga tublilt meie kooli õpilased. Põhikoolide arvestuses saadi 118 punktiga I koht. Meile järgnesid Kaiu ja Juuru kool. Individuaalselt võideti 14 medalit.

Üks tore kooliaasta hakkab jälle läbi saama. Veel üks väike pingutus ning ongi tunnistused käes ja suvepuhkus võib alata. Järgnevalt info, mida huvitavat kolm viimast koolipäeva endas kätkevad.

Fotosid saab vaadata  SIIT

Kevad on kätte jõudnud, mis omakorda tähendab, et jalgrattad tuuakse  talvekorterist välja. Siiski peab iga noor olema teadlik teedereeglitest ja liikluseeskirjast, et vältida võimalike probleemide tekkimist. Üheks reegliks on jalgratturi juhiloa olemasolu, mida ka sel kevadel saab teha oma kooli juures. Kindlasti tasub tutvuda allpool olevate testidega ning neid kodus ka lahendada.

Registreerimine ja koolitus eksamiks 18. mai kell 14.00

Eksam koolis 2. juuni ja 9. juuni