Rapla maakonna koolinoorte ujumisvõistlused.

Rapla maakonna koolinoorte ujumisvõstlustel saavutasid meie kooli õpilased mitmeid auhinnalisi kohti. D-klassis tuli Georg Metsallik võitjaks nii 25 m vabalt- kui ka seliliujumises. Teised kohad saavutas samadel distantsidel Sander Illipe. Samas vanuseklassis saavutas seliliujumises 3. koha Markos Vahtre. Tüdrukute arvestuses saavutas D-klassis Liisa Link  25 m vabaujumises 2. koha. C-klassis tuli Maite Maido kolmandaks mõlemal distantsil.

Palju õnne!

Tulemused leiab siit: http://raplamsl.ee/?page=87&action=article&article_id=4229

Korvpall 1.-5. klassPoiste 1.-5. klasside Rapla maakonna korvpallivõistlustel saavutas meie kooli võistkond II koha. Väga napilt, vaid 1 punktiga kaotati Kabala koolile. Võideti Juuru ja Valgu koole. Võistkonnas mängisid Sander Illipe, Ats Kivik, Karl-Thomas Zink, Georg Metsallik, Markus Laurimaa, Kermo Rutšs ja Andreas Palandi.

Jalgpall 1.-5. klass

1.-5. klasside Rapla maakonna jalgpallivõistlustel saavutasid meie kooli õpilased II koha. Finaalis kaotati 9 m karistuslöökidega Hagudi koolile. Alagrupis ja poolfinaalis võideti Kehtna, Valgu ja Juuru koole.

Võistkonnas mängisid Sander Illipe, Ats Kivik, Karl-Thomas Zink, Georg Metsallik, Markus Laurimaa, Kermo Rutšs, Andreas Palandi, Silver Matskoit, Joonas Vares ja Elise Kreuz.

Korvpall

Osavaima korvpalluri võistlusel saavutas Karel Kreuz 8.-9. klassi poiste arvestuses I koha.

Tulemused leiad siit: http://raplamsl.ee/?page=87&action=article&article_id=4458

TV -10 Olümpiastarti

Kohilas toimus Rapla maakonna TV 10 Olümpiastarti IV etapp. Nooremate tüdrukute vanusegrupis saavutas Elise Kreuz 600 m jooksus II, kaugushüppes III ja palliviskes IV koha.

Vanemas vanusegrupis võitis Triin Satsi kettaheite ja palliviske. Riin Satsi oli mõlemal alal teine. Gerda Saks oli kettaheites III ja palliviskes IV.

Triin täitis palliviskes ja kettaheites ning Riin palliviskes vabariikliku finaali normatiivid ja saavad võistelda 30. mail Rakveres finaalvõistlusel.