Head Valtu kooli õpilased ja lapsevanemad!

Meid ümbritsevate kiirete muutuste tõttu kutsume üles säilitama rahulikku meelt ja tegutsema läbimõeldult. Kooli töökorraldus muutub järgnevaks kaheks nädalaks.

Võttes aluseks Vabariigi Valituses otsuse kuulutada välja eriolukord, on alates esmaspäevast 16. märtsist koolimaja suletud ja õppetöö toimub distantsõppena. E-õpe toimub eKooli kaudu. Sinna tulevad ühe nädala õppimised korraga. Esimesed õppeülesanded tulevad sinna hiljemalt ESMASPÄEVAKS kell 9.00.

Esialgsete plaanide järgi toimub selline õpe kuni 27. märtsini.

Haridus- ja Teadusministeerium juhib tähelepanu, et distantsõppe perioodil ei tohi toimuda ka huviringid, treeningud jms. Rõhutame, et õppuritel tuleb teha paus koolivälistes huvitegevustes ning palume õppuritel viibida kodus. Lapsevanematel palume jälgida, et lapsed peaksid kinni koduväliste tegevuste keelust.

Oluline on jälgida viiruste hooajal tavapäraseid juhiseid viiruste ennetamiseks.
Palun tuletage lastele meelde, et käte pesemine on kõige olulisem, ja pidagem kinni Terviseameti soovitustest!

Jälgige infot Terviseameti kodulehelt https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus.

Olukord muutub kiiresti. Kool annab kindlasti õppekorralduse osas kõigile puudutatud osapooltele jooksvalt täiendavat informatsiooni.

Lapsevanemad, kelle lapsed puudusid reedel (13.03) ja ei saanud õppevahendeid koolist, palume ühendust võtta klassijuhatajaga.

Murede ja probleemide korral saab pöörduda järgmiste isikute poole:

Merle Mihkelson eKool ja õppetööd puudutavad küsimused See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ,

53418749 ;

Marten Israel e-õppega seotud probleemid (Office, e-õpik) See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 53443519.

Lugupidamisega

Valtu kooli juhtkond

KEHNA VALLA AMETLIK TEADAANNE

Seoses Eesti Vabariigi Valitsuse eile, 12.03.2020 välja kuulutatud eriolukorra annab Kehtna Vallavalitsus teada, et:

ALATES 16. MÄRTSIST VÄHEMALT KAKS NÄDALAT:

- on Kehtna vallas kõik koolid ning huvikool kaug- ja koduõppe vormil;

- ei tööta laste spordi- ja huviringid;

- on keelatud päevakeskuste kogunemised ja eakate huviringide tegevused;

- on suletud noorteasutused;

- on suletud Valtu Spordimaja.

ALATES 16. MÄRTSIST KUNI 1. MAINI ON:

- keelatud avalikud üritused;

- keelatud Kehtna valla hooldekodude külastused;

- suletud Järvakandi Klaasimuuseum.

TÄIENDAV INFO:

- sportimisvõimalused ja huvitegevused täiskasvanutele ei ole esialgu piiratud;

- lasteaiad ja raamatukogud jätkavad esialgu tegevust (nende sulgemise otsustatakse juhtumipõhiselt - haigustunnustega lapsed palume kindlalt koju jätta teavitades sellest lasteaeda);

- Kehtna Vallavolikogu 18.03.2020 istung toimub ja on kinnine.

Jooksev info Kehtna Vallavalitsuse kodulehel https://kehtna.kovtp.ee ja sotsiaalmeedias https://www.facebook.com/kehtnavald ning Vabariigi Valitsuse infokanalites.

Hoidkem ennast!